Jesteś tu:Gry na fony NewsyCztery dodatkowe tytuły w aktualnym Humble Bundle

Cztery dodatkowe tytuły w aktualnym Humble Bundle

Data: 2013-10-23 | Autor: Sab
Od rozpoczęcia najnowszej inicjatywy Humble Bundle with Android 7 minął równo tydzień, więc czas na bonusowe gry - zarówno dla tych, którzy wzięli już udział, jak i tych, którzy dopiero się zdecydują.

Aktualny pakiet od Humble Bundle to gry przeznaczone na Androida, równie dobrze pobrać je jednak można na PC-ty z dowolnym systemem operacyjnym. Wykonując przelew na dowolną kwotę otrzymać możemy świetne Incredipede, Ticket to Ride, Anodyne i Greed Corp. Jeśli wpłatą przebijemy średnią dotychczasowych wpłat, do tej pory dodatkowo do pobrania dostawaliśmy Worms Reloaded oraz The Bard's Tale. Do każdej z gier dorzucany jest oficjalny soundtrack, a akcja wspiera fundacje charytatywne.

Tradycyjnie Humble Bundle trwa dwa tygodnie, ale już po tygodniu przypomina o sobie bonusowymi tytułami. Do oferty rozszerzonej dodane zostały cztery gry: Broken Sword: Director's Cut - klasyczna przygodówka, którą kojarzyć możecie z PC-tów i PS One, Organ's Trail: Director's Cut - ciekawa parodia kultowej gry o jeżdżeniu powozem, Anomaly Korea - polski hit gatunku nazywanego "tower attack", oraz DLC zatytułowane Europe do strategiczno-ekonomicznej gry Ticket to Ride.

Jeżeli zdążyliście już wziąć udział w Humble Bundle with Android 7, niezależnie od wysokości wpłaty nowe gry automatycznie pojawią się na waszym koncie Humble Bundle, gotowe do pobrania. Pozostali zapłacić muszą za ofertę rozszerzoną - aktualnie nieco ponad 6 dolarów.

Chyba nie trzeba nawet wspominać, że z Humble Bundle, jak zawsze, oszczędzamy kilkadziesiąt złotych. Mnie do aktualnego pakietu przekonało Incredipede i Broken Sword, w które w końcu trzeba przecież zagrać; równie dobrze każdy jednak powinien znaleźć coś dla siebie.

Pobierz pakiet gier Humble Bundle with Android 7

Powiązane z tą grą

Pozostałe materiały (7)
"PC and Android 8" to świetny prezent od Humble Bundle na zwieńczenie 2013 roku - jeden z atrakcyjniejszych i bardziej opłacalnych bundli. Oferta poszerzona została właśnie o trzy dodatkowe produkcje.
W najnowszym pakiecie Humble Bundle za niemal darmo dostać możecie sześć ciekawych tytułów mobilnych. Wszystkie śmigają na Androidzie i PC-cie (niezależnie od systemu operacyjnego).
Ruszyła kolejna edycja Humble Bundle. Tym razem, każda z gier w ofercie dostępna jest w wersjach bez DRM na Windowsa, Mac OS X, Linuxa oraz Androida.
W okresie wzmożonej intensywności przemieszczania się ludzi, to jest wakacji lub świąt kościelnych, wiążących się z wolnymi od pracy dniami, w szeroko pojmowanych mediach pojawiają się kolejne fale krytyki wymierzonej w stronę PKP i zarządów spółek, które koegzystują razem w szynowo-stacjowym mirze.
Współczesne smartfony i tablety osiągnęły już tak zaawansowany stopień rozwoju, że mogą śmiało stawać w szranki z konsolami domowymi siódmej generacji, przynajmniej pod względem oprawy graficznej dedykowanych im produkcji. Tak ogromnej gry mobilnej jak The Bard's Tale jednak jeszcze nie widzieliśmy...
Oceń artykuł
ranking
20% 80% Ocen: 10

Podziel się ze światem linkiem do artykułu

Prześlij znajomemu link do artykułu

E-mail odbiorcy: *

Twój e-mail: *

Twój komentarz

Przepisz kod z obrazka

Komentarze

Dodaj komentarz

Podpis:*

Twój komentarz | Pozostało znaków: 1024

Przepisz kod z obrazka

MSMW
2013-10-24
Wszystko nowe poza DLC do Ticket to Ride było dostępne już we wcześniejszych Humble Bundle. Anomaly Korea w 11-bit Studios Humble Bundle i Humble Mobile Bundle. Broken Sword i Organ Trail w Humble Bundle with Android 6. Więc dla stałych klientów HB jest to mało ciekawa oferta.
Serwis Gry na Fony jak również strona „Cztery dodatkowe tytuły w aktualnym Humble Bundle”, którą właśnie przeglądasz, poświęcona jest informacjom na temat najnowszych gier na telefony i smartfony z systemami operacyjnymi Android, Windows, Symbian, Bada, iOS (np. iPhone, iPad). Znajdziesz tu zarówno darmowe jaki płatne gry, opinie oraz źródła z których możesz bezpiecznie pobrać grę bezpośrednio na swój telefon.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Copyright © 1999-2012 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone