Hero online

Hero Online to bardzo ciekawa propozycja dla fanów MMOcRPG. Mamy na dzień dzisiejszy do wyboru 6 postaci :
male blade, female blade, rod male, rod female, dual wield i ostatni wypust netgame monk.

Osobiście polecał bym postać monka, gra się nim najprościej i najszybciej zdobywa poziomy. Jakiej postaci jednak byśmy nie wybrali na początku nie mamy żadnych umiejętności i potyczka w Dragon Castle z wilkami dzikimi świniami nie należy do najciekawszych, jednak gdy już dojdziemy do 10lvl mamy do odblokowanie pierwszą księge z umiejętnościami. również na 10lvl wybieramy profesje i dostajemy księge z następnymi umiejętnościami. W zależności co nam sie podoba czy chcemy np. łapać zwierzęta które mogą nam pomagać w walce wybieramy Huntera, czy może z zaskoczenia atakować innych graczy na pvp wybieramy Assassina, trzecia opcja to Warior jego umiejętności dodają mu obrony tzw. defa i nieco ataku, czwarta ostatnia opcja Physician profesja pomocna w wojnach jej główne umiejętności to leczenie sprzymierzeńców i paraliżowanie wroga.


Może po krótce o pozostałych książkach umiejętności atk więc do 100lvl będziemy mieli 5 ksiąg z umiejętnościami ataku

  • jedną pasywną umiejętność i Wind drift poprawiający szybkość poruszania się.
  • 10lvl pierwszy skill book
  • 25lvl drugi skill book
  • 30lvl wind drift
  • 40lvl trzeci skill book
  • 60lvl czwarty skill book
  • 75lvl piąty skill book

Są dwa zadania godne uwagi na 80lvl i 82lvl. W skrócie na 80 lvl mamy możliwość wykonania zadana dzięki któremu w nagrode otrzymamy ETERNAL SPIRIT ARMOR. Jest to zbroja ograniczona czasem 5000 minut który ypływa w trakcie jej noszenia. Mając na sobie Eternal Spirit Armor na mapce Desert Temple możemy wydropić swego rodzaju unikaty których nie kupimy u npc są to Thunderlords hełm, maska, zbroja i buty jak również bronie draconian. Na 82lvl podobne zadanie tym razem jednak możemy zdobyć RED DRAGON BUTY dzięki którym dropimy w Red Dragon Lair red dragon accesories erring, amulet, ring oraz braclet są to również unikaty. Tak naprawde to dwa miejsca w których warto sie zatrzymać i próbować sobie zarobić na lepsze przedmioty przed przejściem magicznej liczby 100lvl. Nie tak prędko jednak aby awansować na 101 lvl trzeba wykonać dość skomplikowany quest o którym nie będe sie rozpisywał jest on opisany w poradniku.

Tak naprawde coś się zmienia po 150lvl mamy możliwość na założenie nowych naprawdę lepszych, mocnieszych broni i armów siniester albo kunlun na 160 lvl dochodzą jeszcze bronie thunder. Pożniej już tylko żmudne expienie godzinami dniami miesiącami a może i latami aby osiągnąć kolejny próg lvl 200 tutaj znowu nowe bronie, zbroje, mapy i potworki. Jeśli zainteresowało Cię to musisz wiedzieć jeszcze jedno gra jest darmowa granie w nią też lecz bez tak zwanych ht setów nic nie zdziałasz to troche psuje cały obraz tej moim zdaniem bardzo wciągającej gry.

Rzecz raczej rzadko spotykana w grze jest Boot który expi za nas raz na 24h odnawia sie 120m darmowego bota. Trzy wojny dziennie, częste eventy i możliwość pvp w każdej chwili uatrakcyjniają rozgrywkę.