Jeśli Lubisz Strzelać To Jest to Gra Dla Ciebie Cyberpunk 2077

PlayStation 4 to już przeszłość. Jednak czasami kusi aby pograć sobie w jakąś grę dedykowaną na tą wersję konsoli. Opowiem dzisiaj o Cyberpunku 2077. Wyrusz ze mną w świat strzelania w imię ocalenia ludzkości.
To co zaintryguje cię na samym początku jest otwartym światem w klimacie science fiction. Fani gier RPG będą zachwyceni, a ciekawostką jest, że gra ta opiera się na papierowym systemie fabularnym. Cyberpunk 2077 to kolejny udany projekt studia CD Projekt RED, której główną serią gier była ta o Wiedźminie.


Pamiętasz tego przystojnego, białowłosego człowieka z mieczem u boku, który jeździł na koniu i pomagał innym? To właśnie projektanci tej wspaniałej serii stworzyli grę na PlayStation 4 pt. „Cyberpunk 2077”. Twoi znajomi na pewno w nią grali, spędzali wiele godzin przemierzając wirtualny świat Geralda.
Autorzy wykreowali fikcyjną metropolię Night City, w której toczy się cała fabuła Cyberpunka 2077. Jest to miejsce malownicze, zbudowane blisko kalifornijskiego wybrzeża. Taki dystopijny retrofuturyzm przypomina lata 90. XX wieku, który przechodził kryzys humanistyczny. Wówczas stawiano na rozwój korporacji i wyzysk człowieka. Megakorporacje były marzeniem każdego mężczyzny, który chciał zarobić na siebie i rodzinę. Metropolia ta zachęca również do królestwa gangów i tytułowych cyberpunków. Osoby te inspirują do miana niezależnych buntowników, których system nie obchodzi, nie wchłania i najogólniej mówiąc mają go dość. Wszyscy ludzie inspirowani technologią ulepszają swoje ciała wszczepami. Być może brzmi to mało zachęcająco ale gra ta miała naprawdę wielu fanów. Po dziś dzień można się świetnie bawić.


Dlatego najlepszym sposobem na poznanie gry, jest po prostu rozpoczęcie grania. Opisy gier i recenzje mogą ci tylko pomóc osiągać lepsze wyniki. Natomiast oswojenie gry następuje w kontakcie z nią. To taka wspaniała przygoda, która warto poznać. Wszyscy potrzebujemy czasami się zrelaksować.
Gracz będzie chodził i zdobywał różne misje jako początkujący najemnik. Przez przypadek nasza bohaterka ma czip, który skrywa sekret nieśmiertelności. Oczywiście wszelkie najpotężniejsze szefostwo świata CyberPunkowego 2077 pragnie zdobyć ten czip.
Gracz może sobie ustalić płeć najemnika, rozdzielić punkty do atrybutów: budowy ciała, refleksu, zdolności technicznych, inteligencji i opanowania. Nasz bohater będzie się zachowywał w walce zgodnie z rozdanymi punktami.


To świetna rozgrywa, w której kluczową rolę odgrywa Johny Silverhand, rockerboy, który w świecie Cyberpunk 2077 oznacza rockmana przyjaźniącego się z przestępcami. Jest to osoba zaginiona ale jego świadomość znajduje się na czipie. Ten czip posiada V. Losy gwiazdor, który niby jest jego znajomym, całkiem sympatycznym, a jednak jeśli by chciał mógłby zabrać jego ciało. Fani gier na pewno będą zachwyceni informacją, że w rolę Johnyego Silverhanda wciela się Keanu Reeves. Matrix jest wiecznie żywy i będzie jeszcze przez wiele lat służył do powstawania nowych fabuł w guście dystopii.

1 thought on “Jeśli Lubisz Strzelać To Jest to Gra Dla Ciebie Cyberpunk 2077

  1. Było trochę kontrowersji na temat gry podczas premierzy, ale według mnie po wprowadzeniu poprawek gra jest bardziej niż porządna.

Comments are closed.